Ефірна олія ягід ялівцю терапевтична

Ефірна олія ягід ялівцю терапевтична

  • 970 UAH

В наявності

Органічна ефірна олія ягід ялівцю (Juniper berry)

Juniperus Communis

Склад: 100% органічна та терапевтична ефірна олія ягід ялівцю

Країна походження: Україна

Метод екстракції: Парова дистиляція

Частина рослини: ягоди

Термін придатності: 12 місяців

Умови зберігання: у прохолодному темному місці при температурі не вище +15°C (бажано зберігати в холодильнику, якщо користуєтеся рідко). Уникати попадання прямих сонячних променів та теплих/гарячих поверхонь. Не піддавати окисленню та потраплянню повітря.

Профіль:

сечовивідна, травна, кровоносна, репродуктивна системи

Терапевтична дія:

детоксикуюча, діуретична, антигістамінна, антизапальна, антисептична, аналгетична, антимікробна, антиревматична, антивірусна, антиспазматична

Симптоми, за яких рекомендована до використання ефірна олія ягід ялівцю:

Кровоносна: слабка циркуляція крові

Травна: слабкий апетит, газоутворення, диспепсія,

Скелетно-м’язова: болі у м’язах, ревматизм, целюліт, розтяжки, спазми, едема

Респіраторна: симптоми грипу та застуди, бронхіт

Шкіра: акне, жирна шкіра, герпес, екзема, шрами, що повільно загоюються

Сечовивідна: інфекції сечовивідних шляхів

Психоемоційна:  коливання рівня енергії, занепокоєння, холод, страх, тремтіння, відчуття закритості, брак мотивації

Способи використання:

Дифузія, назальна інгаляція, парова інгаляція, загальний масаж та масаж рефлекторних точок в розведеному вигляді, нашкірне застосування, точкове нанесення, пероральне (внутрішнє) застосування, ванна, ванночки для ніг та рук

Застереження та протипоказання:

  • Не застосовувати внутрішньо при хронічних захворюваннях та запаленні нирок
  • Протипоказане внутрішнє застосування під час вагітності та годування груддю
  • Не використовуйте ефірну олію для внутрішньовенних або внутрішньом’язових ін’єкцій
  • Не наносьте ефірну олію безпосередньо на слизові оболонки, ніс, очі, слуховий прохід тощо
  • Ніколи не нагрівайте ефірну олію ягід ялівцю для дифузії. Використовуйте лише спеціальний дифузор для розпилення ефірних олій
  • Через високий вміст монотерпенів зберігати в холодильнику, оскільки олія може швидко окислитися. Не застосовувати окислену олію нашкірно та внутрішньо

 

Історія використання ягід ялівцю

Ягоди ялівцю є одним із багатьох ароматичних засобів в традиційній грецькій медицині, які зараз також використовуються у формі ефірної олії. Стародавня рослина росте в дикій природі в країнах Східного Середземномор’я і на Далекому Сході, аж до Західних Гімалаїв, і тисячоліттями використовувалася в більшості культур для обкурювання в ритуальних і терапевтичних цілях. З моменту винаходу дистильованого алкоголю ягоди переганяли в основному для ароматизації джину та спиртних напоїв. Сьогодні дистильована ефірна олія ялівцю є сучасним продуктом терапії ефірними маслами. Щоб повною мірою оцінити його численні функції, розділимо їх на дв частини: фізіологічна та психологічна дія в залежності від методу використання ефірної олії.

Ефірна олія ягід ялівцю – фізіологічні переваги

З фізіологічної точки зору, ягоди ялівцю є зігріваючим і підсушуючим стимулятором. Завдяки стимуляції артеріального кровообігу його стимулююча дія поширюється на різноманітні системи органів. У контексті фітотерапії його традиційними показанням завжди були хронічні атонічні, застудні стани, особливо шлунково-кишкового тракту, сечовидільної та нервово-м’язової систем. Хронічні ревматичні та артритні захворювання – на них ефірна олія ягід ялівцю має особливий ефект завдяки спектру взаємопов’язаних фармакологічних дій. До них відноситься відмінна сечогінна дія, яка сприяє системній метаболічній детоксикації та підлужненню – так само, як діє корінь кульбаби. Багато форм метаболічного токсикозу, включно з висипаннями на шкірі, покращаться завдяки дії ефірної олії, оскільки вона змінює кислотні інтерстиціальні рідини на більш лужні.

У шлунково-кишковому тракті, коли ефірні олії вводять внутрішньо, ягоди ялівцю теж ідеально підходять для хронічних атонічних розладів, таких як низьке вироблення соляної кислоти в шлунку, виразка шлунка, хронічний дисбактеріоз, інфекції (значна антибактеріальна дія цієї олії є абсолютно доречною, коли певні бактерії процвітають у функціональній атонії і тим самим створюють інфекцію).

Ягоди ялівцю – одна з небагатьох ефірних олій з чудовим протинабряковим ефектом. Це тісно пов’язане з його загальною стимулюючою природою і знову ж таки передбачає активізацію функцій нирок більше, ніж будь-що інше. Як сечогінний засіб, це також одна з небагатьох ефірних олій, яка пом’якшує тверді відкладення, такі як сечові камені та артеріальні мінеральні відкладення, тобто артеріосклероз.

Ефірна олія ягід ялівцю – психоемоційні переваги

З енергетичної точки зору ягода ялівцю з її гостро-деревним ароматом має хороший стабілізуючий і центруючий ефект. Її слід використовувати для тих, у кого розсіяна енергія, психічний розлад, та слабкий, нецентрований інстинкт. Ефірна олія ялівцю сприяє підвищенню сил, розширенню можливостей та інстинктивній впевненості в собі. Ті, у кого низька наполегливість і сила волі, хто відчуває невпевненість і схильність легко падати духом і бути апатичними, явно отримають користь від використання ефірної олії ялівцю.

У той же час енергія ялівцю може освіжити та прояснити розум. Застійні, негативні, заплутані думки та розумовий туман входить в його спектр можливостей. Ми можемо розглядати ялівець як психічний детоксикант, так само як і фізіологічний.

Загалом ягоди ялівцю призначені для людей із застудою, застійними явищами, які почуваються гірше в холодну вологу погоду; хто страждає від поганого виведення метаболічних токсинів з наслідком втоми, нездужання, болю; у кого проявляються симптоми розумово-емоційного застою, такі як апатія, млявість і негативний світогляд, що підкріплюється невизначеним глибшим почуттям незахищеності та безсилля.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Вам також буде цікаво…

Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом