Ефірна олія чайного дерева терапевтична

Ефірна олія чайного дерева терапевтична

  • 480 UAH

В наявності

Ефірна олія чайного дерева (Tea Tree Organic)

Melaleuca Alternifolia

Склад: 100% органічна та терапевтична ефірна олія чайного дерева

Термін придатності: 12 – 24 місяці

Умови зберігання: у прохолодному темному місці при температурі не вище +25°C (бажано зберігати в холодильнику, якщо користуєтеся рідко). Уникати попадання прямих сонячних променів та теплих/гарячих поверхонь. Не піддавати окисленню та потраплянню повітря.

Країна походження: ПАР

Метод екстракції: Парова дистиляція

Терапевтичні властивості:

протиінфекційна, протизапальна, протизастійна (венозна і лімфатична), відхаркувальна, імуностимулюча, природний антибіотик широкого спектру дії

Симптоми, за яких рекомендована до використання ефірна олія чайного дерева:

діарея, інфекція ротової порожнини, молочниця, абсцес зубів, тріщини прямої кишки, цистит, уретрит, вагінальний кандидоз, захворювання респіраторної системи (грип, застуда, кашель, бронхіт, синусит).

Способи використання:

масаж, інгаляція, вдихання, пасивна та активна дифузія, супозиторії, точкове нанесення, прийняття ванни тощо. Дозволене пероральне (внутрішнє) застосування після консультації зі спеціалістом Aroma Fields.

Застереження:

ефірні олії для зовнішнього використання потрібно обов’язково розводити базовою олією (наприклад, оливковою, жожоба) в переважній більшості випадків. Для нерозведеного точкового зовнішнього або внутрішнього перорального застосування обов’язкова консультація зі спеціалістом Aroma Fields.
Мінімальний ризик чутливості шкіри.
Дозволене внутрішнє застосування.
Не використовувати після окислення нашкірно або перорально (внутрішньо). Ефірна олія чайного дерева може зберігатися від 1 до 3-х років за дотримання правил зберігання.

Ніколи не нагрівайте ефірну олію для дифузії!  Використовуйте лише спеціальний дифузор для розпилення ефірних олій.

Протипоказання: відсутні

Поєднання ефірної олії чайного дерева з іншими ефірними оліями вирішує ряд різноманітних проблем зі здоров’ям та покращує самопочуття. З цією метою ми створюємо індивідуальні бленди в правильних дозуваннях та нормах розведення з урахуванням терапевтичних властивостей олій та даємо чіткі рекомендації щодо способів та регламентів застосування. Створюємо індивідуальний протокол під озвучену проблематику клієнта.

Якщо ви зіткнулися з певними складнощами в організмі, на шкірі тощо, зверніться до нас, ми проконсультуємо та створимо рекомендації для розв’язання проблеми, зняття симптомів або для покращення загального самопочуття чи психологічного стану.

Приклад

Для проблемної та жирної шкіри при запаленнях та висипаннях додати 1-2 краплі ефірної олії чайного дерева в гель для вмивання або в кастильське мило, перемішати в долоні та вмити обличчя.

Ефірна олія чайного дерева

При перших симптомах застуд, при кашлі, синуситі чи інших респіраторних захворюваннях рекомендуємо зробити інгаляцію з ефірною олією чайного дерева. Нагріти воду в каструлі, не доводячи до кипіння, додати 5-7 крапель ефірної олії чайного дерева та 3-5 крапель ефірної олії евкаліпту, накрити голову рушником та вдихати 10 хвилин.

Ефірна олія чайного дерева

При циститі, уретриті чи інших інфекціях сечовивідних шляхів додавати ефірну олію чайного дерева у ванну під час прийняття та приймати внутрішньо (1 краплю на столову ложку меду 3 рази на день).

Ефірна олія чайного дерева

Купити ефірну олію чайного дерева високої терапевтичної якості можна в інтернет-магазині Aroma Fields.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Вам також буде цікаво…

Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом