Навчання ароматерапії

Навчання ароматерапії

Авторські лекції та курси, унікальні практичні знання про науку та мистецтво використання ефірних олій та гідролатів, яких не знайдете більше ніде! 

Хочете бути експертом в ефірних оліях та гідролатах?

Тоді Вам сюди! Саме тут Ви знайдете ексклюзивні авторські навчальні матеріали з ароматерапії, розроблені Дарією Корнійчук, сертифікованим ароматерапевтом зі спеціалізацією Клінічна Ароматерапія та засновницею першого в Україні бренду автентичних ефірних олій, гідролатів та аромакосметики з повним циклом виробництва Aroma Fields.

Ви отримаєте глибокі теоретичні та практичні знання, які зможете використовувати для себе, для близьких або в професійній сфері.

Відкрите для себе світ потужної сили рослинний засобів та їх найефективнішого застосування!

Онлайн-лекції

Якість ефірних олій
Якість ефірних олій

Онлайн-лекція «Якість ефірних олій» навчить Вас швидко та ефективно ідентифікувати підробки серед ефірних олій. Ви дізнаєтеся про безліч факторів, які допоможуть Вам не потрапити на гачок отруйної син..

Дізнатись більше
Сезон вірусів
Сезон вірусів

Онлайн-лекція «Сезон вірусів: ароматерапія для дорослих та дітей» навчить Вас ефективному застосуванню ефірних олій та гідролатів для профілактики та лікування симптомів респіраторних захворювань ..

Дізнатись більше
Гідролатотерапія
Гідролатотерапія

Онлайн-лекція «Гідролатотерапія – нова ароматерапія» глибоко занурить вас у світ гідролатів, навчить вас, як правильно та ефективно використовувати гідролати найрізноманітнішими способами для дорослих..

Дізнатись більше
Ефірні олії та шкіра
Ефірні олії та шкіра

Онлайн-лекція «Ефірні олії та шкіра» навчить вас правильно, безпечно та ефективно використовувати ефірні олії саме способом нашкірного застосування в щоденному догляді, профілактично та лікувально-тер..

Дізнатись більше

Онлайн-курси

Курс у розробці
Курс у розробці

Слідкуйте за оновленнями..

Дізнатись більше
Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом