Про нас

Історія бренду Aroma Fields почалася з ідеї, яка виникла у нас під час подорожі Південною Африкою. Саме ця країна, яка має багатий ароматний рослинний світ, наштовхнула нас на думку про започаткування ароматної справи в Україні. Пам’ятаємо, як дивлячись на розлогі африканські поля лемонграсу, розмарину та герані, ми уявляли, як місцеві ароматні рослини будуть зростати на родючих українських полях і перетворюватися в автентичні ефірні олії та гідролати. Ми не лише мріяли, а почали втілювати. Так народився бренд Aroma Fields.

Вирощуємо ароматні рослини

У 2020 році ми створили власне поле ароматних ефіроолійних рослин площею 2 га. Першої рослиною, яка з’явилася на нашому полі стала лаванда – королева квітів.

Наразі ми вирощуємо та експериментуємо з 7 видами ароматних рослин: лаванда, м’ята перцева, меліса, безсмертник, шавлія мускатна, чабрець, орегано. Асортимент трав постійно розширюється та поповнюється.

Вирощені рослини ми використовуємо як сировину для виробництва ефірних олій та гідролатів терапевтичної якості.

У нас 100% органічне безпестицидне вирощування та виключно ручний збір рослинного матеріалу.

Дистилюємо на власному виробництві

З органічними ефірними оліями ми працюємо в двох напрямах:

Власне виробництво та дистиляція ефіроолійних рослин, які вирощуємо на своєму полі, або рослинного матеріалу, який ми закуповуємо локально у органічних фермерських господарств.

Власний імпорт високоякісних ефірних олій, рослинний матеріал для яких не зростає в кліматичних умовах Україні. До нас надходять ефірні олії безпосередньо з тих країн, де зростає та чи інша рослина. Ми не співпрацюємо з міжнародними дистрибуторами та реселлерами.

Ми активно розвиваємо культуру ароматерапії в Україні та підвищуємо обізнаність населення про терапевтичні властивості органічних ефірних олій та гідролатів.

Виробляємо натуральні засоби догляду

Ефірні олії терапевтичної якості – фундамент нашої косметичної продукції.

Ми виробляємо виключно натуральні та органічні засоби догляду, які покликані забезпечувати довгостроковий ефект в догляді за вашою шкірою та волоссям.

Ми використовуємо лише натуральні та рослинні компоненти для виробництва доглядової та дійсно функціональної косметики.

Ми створюємо зрозумілу косметику, яка ніколи не злякає вас своїм складом й не приведе у розпач довгими переліками незрозумілих інгредієнтів. Ми створюємо таку косметику, в якій ви впізнаєте кожну складову.

Натуральна органічна косметика Aroma Fields

Натуральна органічна косметика та засоби догляду, якісні ефірні олії, ароматерапія – це все про нас, про Aroma Fields.

Український бренд натуральної косметики та ароматерапії Aroma Fields був заснований в 2020 році. Ідея проєкту з’явилися під час нашої подорожі Південною Африкою, де ми вперше зустрілися з дійсно натуральними засобами догляду для обличчя та тіла з додаванням ефірних олій високої терапевтичної якості, які вироблялися безпосередньо в господарстві, де вирощувалися ароматні трави (лаванда, розмарин, м’ята, чайне дерево, герань тощо).

З одного боку, ринок засобів догляду переповнений, а з іншого боку, якщо вам потрібна натуральна органічна косметика – дійсно органічна косметика з простим зрозумілим складом та без зайвих, шкідливих чи синтетичних компонентів – купити таку непросто, адже в Україні вкрай мало свідомих виробників натуральної косметики. Проте ми саме такі!

В Aroma Fields  повний цикл виробництва натуральної косметики та ефірних олій. Ми самостійно вирощуємо рослинні інгредієнти, самостійно їх переробляємо в ефірні олії та гідролати за допомогою процесу дистиляції й самостійно створюємо органічні засоби догляду для волосся, для обличчя, для тіла на основі ефірних олії, гідролатів та рослинних матеріалів. Такий підхід відображений в нашій філософії “from farm to skin” в перекладі «з поля на шкіру».

Тобто, наразі український виробник натуральної косметики займається трьома напрямами діяльності:

  1. Вирощування ароматних трав (наприклад, лаванда, м’ята, тим’ян, розмарин)
  2. Виготовлення терапевтичних ефірних олій із самостійно вирощених рослин
  3. Натуральна органічна косметика та засоби догляду за шкірою, тілом, обличчям, волоссям

Ароматні трави

В 50 км від Києва, де знаходиться ароматна резиденція Aroma Fields розташовано 2 га поля, де ми вирощуємо лаванду, м’яту, розмарин  та інші ароматні трави для подальшого створення натуральних та професійних засобів догляду. Ми маємо 0,5 га лавандового поля, яке в сезон відкрите для відвідувачів. Лавандове поле під Києвом в резиденції Aroma Fields ви завжди можете відвідати за попереднім записом. З вирощуваних трав ми не лише створюємо засоби догляду (гель для вмивання, убтан, крем для обличчя, крем для рук чи маску для обличчя) чи ефірні олії, а й ароматні спеції для істинних гурманів та арома кулінарів.

Ефірні олії та ароматерапія

Основна мета вирощування ароматних трав – це перероблювання в ефірні олії. Ми самостійно дистилюємо рослинний матеріал і отримуємо в результаті дистиляції два продукти: ефірні олії терапевтичної якості та гідролати. Ефірні олії українського виробника Aroma Fields – це найкраще, що з Вами може статися. Це не аптечна синтетика і не сумнівні підробки, це 100% якість, натуральність та органіка. Ефірні олії – це основа ароматерапії. Ми активно розвиваємо напрямок ароматерапії в Україні, оскільки сила ефірних олій в напрямку альтернативної натуральної медицини дуже потужна. Асортимент ефірних олій терапевтичної якості дуже широкий: ефірна олія лаванди, ефірна олія м’яти, ефірна олія лимону, ефірна олія чайного дерева, ефірна олія розмарину, ефірні олія насіння селери, ефірна олія герані, ефірна олія ладау та інші. За допомогою ефірних олій можна вирішити багато проблем в організмі або покращити самопочуття, позбавитися стресу. Для більше детальної інформації можна отримати консультацію ароматерапевта.

Натуральні засоби догляду та органічна косметика

Ефірні олії, гідролати та рослини – це найважливіша частина наших засобів догляду. В резиденції під Києвом знаходиться і наша лабораторія з виробництва натуральної косметики. В Aroma Fields ви знайдете засоби догляду для обличчя, тіла, волосся. Асортимент дуже широкий: ви можете купити крем для сухої шкіри чи сироватку від зморшків, або купити натуральний крем для рук чи купити органічний крем для зрілої шкіри обличчя. Ми залюбки допоможемо підібрати той засіб, який підійде саме вам та вашій шкірі.

Ласкаво просимо в ароматний світ натуральної косметики та терапевтичних ефірних олій Aroma Fields.

Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом