Ефірна олія солодкого апельсину терапевтична

Ефірна олія солодкого апельсину терапевтична

  • 290 UAH

В наявності

Ефірна олія солодкого апельсину (Sweet Orange)

Citrus sinensis

Склад: 100% органічна та терапевтична ефірна олія солодкого апельсину

Країна походження: Італія

Метод екстракції: Холодний віджим

Термін придатності: 12 – 24 місяці

Умови зберігання: у прохолодному темному місці при температурі не вище +25°C (бажано зберігати в холодильнику, якщо користуєтеся рідко). Уникати попадання прямих сонячних променів та теплих/гарячих поверхонь. Не піддавати окисленню та потраплянню повітря.

Терапевтична дія:

антисептична, протизапальна, протимікробна, противірусна, анксіолітична, сечогінна, заспокійлива, тонізаційна

Симптоми, за яких рекомендована до використання ефірна олія солодкого апельсину:

розлад травлення, безсоння, тривожність, депресія, нервове збудження, стрес, дратівливість

Способи використання:

загальний масаж та масаж рефлекторних точок на долонях, стопах та вухах, інгаляції, нашкірне застосування, точкове нанесення, пероральне (внутрішнє) застосування, приймання ванни тощо.

Застереження:

ефірні олії для зовнішнього використання потрібно обов’язково розводити базовою олією (наприклад, оливковою, олія виноградних кісточок) у відповідній концентрації, виходячи з проблематики або цілі застосування. Для нерозведеного точкового зовнішнього або внутрішнього перорального застосування обов’язкова консультація з ароматерапевтом Aroma Fields.

  • Не використовуйте ефірну олію для внутрішньовенних або внутрішньом’язових ін’єкцій
  • Ніколи не наносьте ефірні олії безпосередньо на слизові оболонки, ніс, очі, слуховий прохід тощо
  • Для людей зі схильністю до алергії систематично проводьте тест на алергію перед застосуванням
  • Ніколи не нагрівайте ефірну олію для дифузії. Використовуйте лише спеціальний дифузор для розпилення ефірних олій

Через вміст молекули лімонену важливо правильно зберігати ефірну олію солодкого апельсину (наприклад, у темній місткості в холодильнику або в холодному приміщенні, якомога далі від сонячного світла та тепла). Коли лімонен окислюється, ефірні олії, багаті цим компонентом, потенційно можуть викликати шкірну сенсибілізацію. Окиснені ефірні олії цитрусових не слід використовувати в засобах по догляду за тілом або рецептурах, призначених для нанесення на шкіру.

Ефірна олія солодкого апельсину на відміну від інших цитрусових олій не є фототоксичною. Засоби з її вмістом або безпосередньо саму ефірну олію можна наносити на шкіру перед виходом на вулицю без ризику до фоточутливості

 

Поєднання ефірної олії солодкого апельсину з іншими ефірними оліями вирішує ряд різноманітних проблем зі здоров’ям та покращує самопочуття. З цією метою ми створюємо індивідуальні бленди в правильних дозуваннях та нормах розведення з урахуванням терапевтичних властивостей олій та даємо чіткі рекомендації щодо способів та регламентів застосування. Створюємо індивідуальний протокол під озвучену проблематику клієнта.

Якщо ви зіткнулися з певними складнощами в організмі, на шкірі, в емоційному чи психологічному аспекті тощо, зверніться до нас, ми проконсультуємо та створимо рекомендації для розв’язання проблеми, зняття симптомів або для покращення загального самопочуття чи психологічного стану.

 

Приклад, як може бути використана ефірна олія солодкого апельсину

Комбінація ефірної олії солодкого апельсину з ефірною олією лимону здатна підняти настрій, рівень енергії та налаштувати на продуктивний день.

Купити ефірну олію солодкого апельсину високої терапевтичної якості можна в інтернет-магазині Aroma Fields.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Вам також буде цікаво…

Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом