Ефірна олія ладану терапевтична

Ефірна олія ладану терапевтична

  • 980 UAH

В наявності

Ефірна олія ладану (Frankincense)

Boswellia carterii

Склад: 100% органічна та терапевтична ефірна олія ладану

Країна походження: Оман

Метод екстракції: Парова дистиляція

Термін придатності: 12 – 24 місяці

Умови зберігання: у прохолодному темному місці при температурі не вище +25°C (бажано зберігати в холодильнику, якщо користуєтеся рідко). Уникати попадання прямих сонячних променів та теплих/гарячих поверхонь. Не піддавати окисленню та потраплянню повітря.

Терапевтична дія:

протизапальна, протиінфекційна, анальгетична, антимікробна, спазмолітична, антивірусна, знеболювальна, жарознижувальна, протинабрякова, заспокійлива, антидепресивна, протизапальна, протимікробна, анксіолітична, протикашльова, відхаркувальна, імуностимулятор

Симптоми, за яких рекомендована до використання ефірна олія ладану:

знижений імунітет, роздратованість, стрес, психічні розлади, тривога, напруженість, нездатність зосередитися, емоційний дисбаланс, болі та спазми у м‘язах, бронхіт, артрит, астма, екзема, післяопераційні рани, зріла шкіра, зморшки, шрами, акне, запалення на шкірі, чорні цятки

Способи використання:

загальний масаж та масаж рефлекторних точок на долонях, стопах та вухах, інгаляції, нашкірне застосування, точкове нанесення, пероральне (внутрішнє) застосування, приймання ванни тощо.

Застереження:

ефірні олії для зовнішнього використання потрібно обов’язково розводити базовою олією (наприклад, оливковою, олія виноградних кісточок) у відповідній концентрації, виходячи з проблематики або цілі застосування. Для нерозведеного точкового зовнішнього або внутрішнього перорального застосування обов’язкова консультація з ароматерапевтом Aroma Fields.

  • Не використовуйте ефірну олію для внутрішньовенних або внутрішньом’язових ін’єкцій
  • Ніколи не наносьте ефірні олії безпосередньо на слизові оболонки, ніс, очі, слуховий прохід тощо
  • Для людей зі схильністю до алергії систематично проводьте тест на алергію перед застосуванням
  • Ніколи не нагрівайте ефірну олію для дифузії. Використовуйте лише спеціальний дифузор для розпилення ефірних олій
  • Через високий вміст монотерпенів, важливо зберігати ефірну олію в холодному місці якомога далі від сонячного світла та тепла, інакше вона може окислитися. Окиснену ефірну олію не можна використовувати в засобах догляду та для нанесення на шкіру

Протипоказання:

Відсутні

 

Поєднання ефірної олії ладану з іншими ефірними оліями вирішує ряд різноманітних проблем зі здоров’ям та покращує самопочуття. З цією метою ми створюємо індивідуальні бленди в правильних дозуваннях та нормах розведення з урахуванням терапевтичних властивостей олій та даємо чіткі рекомендації щодо способів та регламентів застосування. Створюємо індивідуальний протокол під озвучену проблематику клієнта.

Якщо ви зіткнулися з певними складнощами в організмі, на шкірі, в емоційному чи психологічному аспекті тощо, зверніться до нас, ми проконсультуємо та створимо рекомендації для розв’язання проблеми, зняття симптомів або для покращення загального самопочуття чи психологічного стану.

 

Приклад, як може бути використана ефірна олія ладану

Стрес – чума 21 століття. Кожна людина стикається зі стресовими ситуаціями щонайменше один раз на день, а щонайбільше – він переростає в хронічну форму. Один із методів протидії стресу є медитація в поєднанні з ароматерапією, так звана аромамедитація. Рекомендуємо впровадити медитативні практики як звичку щоранку та щовечора. Перед початком медитації нанесіть одну краплю ефірної олії ладану на долоні та розітріть, зробіть декілька глибоких вдихів, налаштуйтесь на медитацію таким чином. Ефірна олія ладану чинить заспокійливу медитативну та релаксову дію.

 

Купити ефірну олію ладану високої терапевтичної якості можна в інтернет-магазині Aroma Fields.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Вам також буде цікаво…

Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом