Ефірна олія іланг-ілангу терапевтична

Ефірна олія іланг-ілангу терапевтична

  • 930 UAH

В наявності

Ефірна олія іланг-ілангу (Ylang Ylang Complete)

Cananga odorata

Склад: 100% органічна та терапевтична ефірна олія іланг-ілангу

Термін придатності: 24 місяці

Умови зберігання: у прохолодному темному місці при температурі не вище +25°C (бажано зберігати в холодильнику, якщо користуєтеся рідко). Уникати попадання прямих сонячних променів та теплих/гарячих поверхонь. Не піддавати окисленню та потраплянню повітря.

Країна походження: Мадагаскар

Метод екстракції: Парова дистиляція

До відома! Розрізняють іланг-ілангову та канангову олії. Виробляють їх з однієї рослини, різниця ж полягає в тому, що перше відчутно якісніше.

Терапевтичні властивості:

протизапальна, спазмолітична, гіпотонічна, заспокійлива, афродизіак, анальгетик, антидепресант

Симптоми, за яких рекомендована до використання ефірна олія іланг-ілангу:

підвищений артеріальний тиск, тахікардія спричинена стресом, чоловіча імпотенція, ПМС, аменорея, дисменорея, жирна шкіра, шкіра, що старіє, нервове напруження, стрес, посттравматичні синдроми, депресія

Способи використання:

масаж, інгаляція, вдихання, пасивна та активна дифузія, точкове нанесення, прийняття ванни тощо. Дозволене пероральне (внутрішнє) застосування після консультації зі спеціалістом Aroma Fields.

Застереження:

ефірні олії для зовнішнього використання потрібно обов’язково розводити базовою олією (наприклад, оливковою, жожоба) в переважній більшості випадків. Для нерозведеного точкового зовнішнього або внутрішнього перорального застосування обов’язкова консультація зі спеціалістом Aroma Fields.
Дозволене внутрішнє застосування.
Не використовувати після окислення нашкірно або перорально (внутрішньо).

Ніколи не нагрівайте ефірну олію для дифузії!  Використовуйте лише спеціальний дифузор для розпилення ефірних олій.

Протипоказання:

помірний сенсибілізатор шкіри. Будьте обережні при нанесенні на гіперчутливу або травмовану шкіру. Рекомендується уникати нашкірного застосування дітям віком до 3-х років.

Поєднання ефірної олії іланг-ілангу з іншими ефірними оліями вирішує ряд різноманітних проблем зі здоров’ям та покращує самопочуття. З цією метою ми створюємо індивідуальні бленди в правильних дозуваннях та нормах розведення з урахуванням терапевтичних властивостей олій та даємо чіткі рекомендації щодо способів та регламентів застосування. Створюємо індивідуальний протокол під озвучену проблематику клієнта.

Якщо ви зіткнулися з певними складнощами в організмі, на шкірі тощо, зверніться до нас, ми проконсультуємо та створимо рекомендації для розв’язання проблеми, зняття симптомів або для покращення загального самопочуття чи психологічного стану.

Приклад, як може бути використана ефірна олія іланг-ілангу

Бленд для ванни: 10 крапель ефірної олії лаванди + 8 крапель ефірної олії іланг-ілангу розвести в 30 мл кастильського мила та додати у ванну безпосередньо перед прийманням. Цей бленд покращує якість сну.

 

Бленд для сяючого обличчя: змішайте 14 крапель ефірної олії лаванди, 10 крапель ефірної олії солодкого апельсину та 6 крапель ефірної олії іланг-ілангу з 10 краплями олії авокадо та 4 краплями олії жожоба.

Бленд для дифузора з квітковим ароматом: змішайте 7 крапель ефірної олії герані, 6 крапель ефірної олії лаванди, 2 краплі ефірної олії ладану та 2 краплі ефірної олії іланг-ілангу.

Купити ефірну олію іланг-ілангу високої терапевтичної якості можна в інтернет-магазині Aroma Fields.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Вам також буде цікаво…

Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом