Ефірна олія бергамота терапевтична

Ефірна олія бергамота терапевтична

  • 590 UAH

Немає в наявності

Органічна ефірна олія бергамота (Bergamot)

Citrus aurantium bergamia

Склад: 100% органічна та терапевтична ефірна олія бергамота

Країна походження: Італія

Метод екстракції: Холодний віджим

Частина рослини: цедра

Термін придатності: 12 місяців

Умови зберігання: у прохолодному темному місці при температурі не вище +20°C (бажано зберігати в холодильнику, якщо користуєтеся рідко). Уникати попадання прямих сонячних променів та теплих/гарячих поверхонь. Не піддавати окисленню та потраплянню повітря.

Профіль:

нервова, психоемоційна, травна системи

Терапевтична дія:

анальгетик, антибактеріальна, антидепресант, протигрибкова/антимікотична, протизапальна, антиноцицептивна, повітряно-крапельний антисептик, спазмолітик, противірусна, анксіолітик, вітрогонна, травна, нейропротектор, заспокійлива, піднімає настрій

Симптоми, за яких рекомендована до використання ефірна олія бергамота:

Травна система: проблеми з травленням, пов’язані зі стресом, відсутність апетиту, диспепсія, регулює апетит, нудота, коліки, кишкові інфекції, уповільнене травлення

Нервова система: безсоння, стрес, нервове напруження, депресія, тривога, знижує дратівливість, мінімізує симптоми тривоги, спричиненої стресом

Репродуктивна система: ПМС, перепади настрою в період менопаузи

Шкіра: акне, мокнуча екзема, жирний колір обличчя, герпес, жирне волосся/шкіра, вітіліго, псоріаз

Психіка та емоції: безсоння, емоційна нестабільність (перепади настрою), тривога, депресія. Бергамот підбадьорює та заспокоює залежно від того, що ви з ним порушуєте. Мускатна шавлія та бергамот разом буде мати тенденцію заспокоювати, тоді як бергамот з евкаліптом може бути стимулюючим.

Способи використання:

Дифузія, назальна інгаляція, парова інгаляція, загальний масаж та масаж рефлекторних точок в розведеному вигляді, нашкірне застосування в розведеному вигляді, точкове нанесення, пероральне (внутрішнє) застосування, ванна, ванночки для ніг та рук

Застереження:

Ефірна олія бергамоту фототоксична (дуже високий ризик); може бути фотоканцерогенною. Після нанесення суміші з ефірною олією бергамоту на шкіру уникайте сонячного світла протягом 24 годин. Це стосується бергамоту, що містить бергаптен. Щоб уникнути фототоксичності неректифікованої ефірної олії, використовуйте у суміші концентрацію ефірної олії 0,4% або нижче.

Слід уникати старої або окисленої ефірної олії бергамоту. Через вміст лімонену в бергамоті дуже важливо, щоб ефірна олія зберігалася належним чином (у темній ємності в холодильнику або в холодному приміщенні подалі від сонячного світла та тепла). Коли лімонен окислюється, він може стати дермальним сенсибілізатор.

Ніколи не нагрівайте ефірну олію для дифузії!  Використовуйте лише спеціальний дифузор для розпилення ефірних олій.

Протипоказання:

діти до 6 років; вагітні, годуючі.

Про ефірну олію бергамота

Принісши з собою свої передові сільськогосподарські навички, араби заснували великі плантації цитрусових на Мальті та Сицилії на початку 10 століття. Вони привезли на ці острови лимон, різні апельсини та інші цитрусові. Гібридизація гіркого апельсина та перського цитрону, що створила бергамотовий апельсин, стала їх особливим подарунком регіону та Заходу. Назва Бергамот також може походити з нині неіснуючої сицилійської арабської мови. Його олія вже давно стала найбільш класичною з усіх цитрусових олій холодного віджиму із залитих сонцем кліматів Південної Італії. Без нього парфумерія, ароматерапія та чай Earl Grey не були б такими, якими вони були.

Завжди вважалося, що олія бергамоту чудово розслабляє, освіжає та піднімає настрій. Завдяки преплетенню тонких свіжих цитрусових нот, вкладених у ноти солодких фруктів, бергамот при вдиханні послаблює напругу та допомагає подолати будь-яке емоційне розчарування.

Однак ця олія також має відновлюючий і бадьорячий ефект, який може бути корисним при таких станах, як негативне мислення, легка депресія. Бергамот може сприяти оптимізму та створювати основу для справжньої емоційної трансформації.

Олію бергамоту, безперечно, можна вважати гармонійною. Бергамот «допомагає закрити розрив між розумом, тілом і емоціями» (Pollard 2011) і корисний для посилення інтеграції між мисленням і почуттями в умовах загальних конфліктів. Ефірне масло бергамота є одним з небагатьох вегетативних нервових регуляторів. Тому бергамот ідеально підходить для лікування станів, пов’язаних зі стресом. Оскільки бергамот має селективну спорідненість з верхніми відділами кишківника і, разом з тим, кишкової нервової системи, його слід використовувати для всіх пов’язаних зі стресом розладів, пов’язаних із верхнім відділом травного тракту та жовчного міхура, які вимагають одночасного розслаблення та стимуляції. Бергамот може діяти як гастробіліарний стимулятор, так і як спазмолітичний релаксант одночасно, особливо при пероральному застосуванні.

Варіанти застосування терапевтичної ефірної олії берагмота

Ефірне масло бергамота допомагає нам відмовитися від упереджених уявлень, нав’язливих ідей і думок. Бергамот наче переналаштовує мозок, замикаючи звичні шляхи реакції на стимули мозку. У зв’язку з цим бергамот може бути дуже корисним для позбавлення від будь-яких шкідливих звичок, а також для лікування залежностей в цілому.

Бергамот допомагає нам бути завжди відкритими, цікавими та дивуватися кожному моменту життя. Як наповнений світлом освіжаючий засіб для розуму та душі, бергамот просто спонукає до того, щоб відчути життя збалансованим, до прийняття кожного моменту саме таким, яким він є, без попередніх очікувань.

Поєднання ефірної олії бергамота з іншими ефірними оліями вирішує ряд різноманітних проблем зі здоров’ям та покращує симптоми. З цією метою ми створюємо індивідуальні бленди в правильних дозуваннях та нормах розведення з урахуванням терапевтичних властивостей олій та даємо чіткі рекомендації щодо способів та регламентів застосування. Створюємо індивідуальний протокол під озвучену проблематику клієнта.

Якщо ви зіткнулися з певними складнощами в організмі, на шкірі тощо, зверніться до нас, ми проконсультуємо та створимо протокол для розв’язання проблеми, зняття симптомів або для покращення самопочуття.

Купити ефірну олію бергамоту можна на нашому сайті або в діректі інстаграм акаунту.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Вам також буде цікаво…

Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом