Ефірна олія гвоздики терапевтична
-
390 UAH
В наявності
Органічна ефірна олія гвоздики (Clove Bud)
Eugenia caryophyllus
Склад: 100% органічна та терапевтична ефірна олія гвоздики
Країна походження: Шрі-Ланка
Метод екстракції: Парова дистиляція
Частина рослини: бутон
Термін придатності: 24 місяці
Умови зберігання: у прохолодному темному місці при температурі не вище +25°C (бажано зберігати в холодильнику, якщо користуєтеся рідко). Уникати попадання прямих сонячних променів та теплих/гарячих поверхонь. Не піддавати окисленню та потраплянню повітря.
Профіль:
травна, дихальна, кровоносна системи
Терапевтична дія:
антигельмінтна, антибіотична, протиблювотна, антигістамінна, протиревматичний, протиневралгічна, антиоксидантна, антисептична, противірусна, афродизіак, вітрогонна, протиподразнювальна, відхаркувальна, спазмолітична, стимулююча, шлункова, глистогінна
Симптоми, за яких рекомендована до використання ефірна олія гвоздики:
Догляд за шкірою: прищі, мікози стоп, синці, опіки, порізи, засоби від комах (комарів), зубний біль, виразки, рани.
Кровообіг м’язів і суглобів: артрит, ревматизм, розтягнення, біль у м’язах.
Дихальна система: астма, бронхіт.
Травна система: коліки, диспепсія, нудота.
Імунна система: застуда, грип, незначні інфекції.
Бактеріальна інфекція, грибкова інфекція, вірусна шкірна інфекція, бородавки, захворювання ясен, втомлені кінцівки, нудота, метеоризм, спазми в животі, паразитарна інфекція, короста, лишай.
Застереження та протипоказання:
Ефірна олія гвоздики може викликати подразнення шкіри і слизових оболонок; ефірна олія бутонів гвоздики може викликати дерматит у деяких людей. Бруньки гвоздики є найменш токсичними з трьох видів ефірних олій гвоздики (бруньки, листки, стовбур) через найнижчий відсоток молекули евгенол. Використовуйте лише в помірних кількостях у низькому розведенні в базовій олії (менше 1 відсотка).
- Протипоказана під час вагітності та годування груддю
- Не використовуйте ефірну олію для внутрішньовенних або внутрішньом’язових ін’єкцій
- Не наносьте ефірну олію безпосередньо на слизові оболонки, ніс, очі, слуховий прохід тощо
- Ніколи не нагрівайте ефірну олію гвоздики для дифузії. Використовуйте лише спеціальний дифузор для розпилення ефірних олій
Способи використання:
Гігієна ротової порожнини: масло гвоздики має очищаючі та заспокійливі властивості, які допомагають покращити гігієну порожнини рота. Додайте краплю олії гвоздики в зубну пасту, щоб відбілити і освіжити зуби. Змішайте, щоб нанести його лише на зуби. Не допускайте контакту з яснами або шкірою.
Вдихання: евгенол є домінуючою сполукою в гвоздиковій олії. Евгенол допомагає очистити закладені та закладені дихальні шляхи для чистого дихання. Щоб скористатися цією перевагою, вдихніть аромат гвоздики прямо з пляшки або розпиляйте в дифузорі, або використовуйте персональний інгалятор.
Місцеве точкове застосування: розведіть гвоздичну олію з будь-якою олією-носієм, зволожувачем, лосьйоном або кремом, щоб нанести на шкіру. Це допомагає зменшити появу темних плям, плям і зміни кольору. Концентрація такого розведення ефірної олії до 1%.
Лікувальний масаж: олія гвоздики надає відчуття тепла та комфорту, розслабляє застиглі м’язи та полегшує біль у м’язах. Змішайте 10 крапель олії гвоздики з 5 столовими ложками олії-носія та масажними рухами розігрійте м’язи.
Дифузія: додайте кілька крапель олії гвоздики в дифузор і запустіть його на 15-20 хвилин, щоб підняти настрій.
Спрей для білизни: позбудьтеся небажаних запахів білизни та простирадла за допомогою спрею для білизни з ефірною олією гвоздики. Створіть спрей, змішавши 10 крапель олії гвоздики та 10 крапель апельсинової олії, а решту пляшки з розпилювачем заповніть дистильованою водою.
Омолоджуюча ванна: ви можете омолодити шкіру та покращити враження від прийому ванни за допомогою суміші для ванни з гвефірним маслом гвоздики. Додайте 1 краплю олії гвоздики, 3 краплі ефірної олії пачулі, 6 крапель олії лимона та 4 краплі ефірної олії розмарину в 300 мл рослинного молока і 300 гр епсомської солі.
Загальна інформація:
Струнке вічнозелене дерево з гладким сірим стовбуром, висотою до 12 метрів. Має великі яскраво-зелені листя, що стоять попарно на коротких черешках. На початку сезону дощів з’являються довгі бутони з рожево-рожевим віночком на кінчику; у міру відцвітання віночка чашечка повільно стає темно-червоною. Вони збиті з дерева і, коли висушені, забезпечують гвоздику торгівлі.
Гвоздичне дерево культивується на плантаціях більше 2000 років. Оригінальні дикі дерева, знайдені на Молуккських островах, виробляють ефірну олію, яка взагалі не містить евгенолу.
Широко використовується як домашня пряність у всьому світі. Настоянку гвоздики застосовували при шкірних інфекціях (короста, мікоз); при розладах травлення; від кишкових паразитів; для полегшення болю при пологах; і особливо від зубного болю. Чай використовують для зняття нудоти.
Ефірна олія гвоздики
Ефірна олія бутонів гвоздики зазвичай не використовується в повсякденній ароматерапії, але вона найкраща при використанні в масажі, оскільки її стимулююча та болезаспокійлива дія полегшує м’язові болі, ригідність суглобів, розтягнення зв’язок, артрит і ревматизм, а також має вітрогонні та спазмолітичні властивості, допомагає зняти диспепсичні розлади, колыки і спазми в шлунку.
У суміші з імбиром олія бутонів гвоздики також може допомогти заспокоїти розлад шлунку та відчуття нудоти, але завжди масажуйте живіт за годинниковою стрілкою, коли лікуєте розлади травлення. Він також володіє потужними протигрибковими та антибактеріальними властивостями, які можна використовувати з користю. Для лікування мікозів нанесіть кілька крапель на ванну для ніг, а потім зробіть лосьйон, що містить ефірні олії бутонів гвоздики, трави та лаванди для досягнення найкращих результатів.
Ви можете зробити високоефективний антибактеріальний засіб для полоскання рота або горла, просто додавши лише одну-дві краплі ефірної олії бутонів гвоздики в склянку води. Одна крапля олії бутонів гвоздики на ватній паличці, нанесена на ясна, може допомогти полегшити зубний біль.
Ефірна олія бутонів гвоздики має підбадьорливу, стимулюючу та зміцнюючу дію на розум, що робить її корисною для зняття летаргічних, меланхолійних та депресивних станів. Олія бруньок гвоздики – це середня нота, яка додасть пряного відтінку майже будь-якій суміші, і особливо добре працює, якщо її змішати з цитрусовими та іншими пряними оліями, такими як апельсин, кориця, чорний перець, імбир і мускатний горіх. Класична суміш солодкого апельсина та бутонів гвоздики у вашому дифузорі створює миттєвий оживляючий ефект.
Репутація ефірної олії гвоздики
Ефірну олію бутонів гвоздики часто називають подразником шкіри, хоча під час тестування на людях (Opdyke 1975 p.761) нерозведене масло гвоздики не викликало подразнення чи сенсибілізації при концентрації 5%. Однак краще бути обережним і тому завжди треба використовувати цю олію в концентрації максимум 1%. Крім того, не використовуйте ефірну олію бутонів гвоздики на гіперчутливій, подразненій або хворій шкірі, а також дітям віком до 2 років.
Не ідеальна репутація гвоздикової олії пов’язана з двома іншими типами ефірної олії, які отримують з гвоздикового дерева; лист і стебло гвоздики. Відомо, що ці речовини викликають подразнення шкіри, і, на жаль, недобросовісні постачальники часто видають їх за олію бутонів гвоздики, оскільки вони коштують значно дешевше, ніж справжня олія бутонів гвоздики.