Ефірна олія фруктів пало санто терапевтична

Ефірна олія фруктів пало санто терапевтична

  • 990 UAH

В наявності

Органічна ефірна олія фруктів пало санто (Palo santo fruit)

Bursera Graveolens

Склад: 100% органічна та терапевтична ефірна олія фруктів пало санто

Країна походження: Еквадор

Метод екстракції: Парова дистиляція

Частина рослини: фрукт

Термін придатності: 24 місяці

Умови зберігання: у холодному темному місці при температурі не вище +20°C (бажано зберігати в холодильнику, якщо користуєтеся рідко). Уникати попадання прямих сонячних променів та теплих/гарячих поверхонь. Не піддавати окисленню та попаданню повітря.

Терапевтична дія:

болезаспокійлива, антисептична, тонізуюча, протизапальна, протиревматична, імуностимулююча, релаксуюча, енергетично очищувальна

Симптоми, за яких рекомендована до використання ефірна олія фруктів пало санто:

низька концентрація, поганий сон, млявість, слабкий імунітет, медитація, негативна енергетика, депресія, роздратування, акне, запалення шкіри, головний біль, респіраторні стани, астма, панічні атаки

Способи використання:

Дифузія, назальна інгаляція, парова інгаляція, загальний масаж та масаж рефлекторних точок у розведеному вигляді, нашкірне застосування, точкове нанесення, пероральне (внутрішнє) застосування, ванна, ванни для ніг та рук

Застереження та протипоказання:

  • Протипоказана під час вагітності та годування груддю
  • Не використовуйте ефірну олію для внутрішньовенних або внутрішньом'язових ін'єкцій
  • Не наносите ефірну олію безпосередньо на слизові оболонки, ніс, очі, слуховий прохід тощо
  • Ніколи не нагрівайте ефірну олію фруктів пало санто для дифузії. Використовуйте лише спеціальний дифузор для розпилення ефірних олій

Ефірна олія з фруктів, а не з деревини

Ефірна олія фруктів впала санто виробляється не з деревини, а з фруктів дерева впало санто, які нагадують маленькі симпатичні ягоди. Для цього стиглі фрукти просто зривають з дерева, наче щедрий урожай оливок і не шкодять дереву.

Справа в тому, що дерево Пало Санто знаходиться на межі зникнення. Все через культ "благовоній", який розпіарили представники оздоровчих індустрій.

Тобто все банально просто: щоб розповсюдити по всьому світу палички впало санто, треба зрубати безліч дерев. Та й, власне, ефірну олію 99% виробників теж робили/роблять з тієї ж деревини, яка містить усередині ефіроолійні смолі (як ладан, наприклад).

За останні десятиліття кількість сакральних дерев Пало санто в Перу, Еквадорі, Мексиці зменшилася до катастрофічного мінімуму. Це дало поштовх до масового створення підробок. Тобто вірогідність того, що у Вас справжнє Пало санто (палички чи ефірна олія) близька до нуля.

Наразі існує повний заборона на вирубку цих дерев, але браконьєри незаконно продовжують винищувати унікальну природу. А люди купують, на жаль.

Ми щиро бажаємо зберегти цей вид древнього спіритуального дерева, тому зробили колосальний внесок у його захист. Ми знайшли екологічну альтернативу.

Наша дорогоцінна та рідкісна ефірна олія Пало Санто виробляється шляхом дистиляції ФРУКТІВ із захищених дерев Пало Санто. А НЕ З ДЕРЕВИНИ!!!

Якщо у вас вже є ефірна олія Пало Санто або Ви збираєтеся її придбати, подивіться на частину рослини, з якої вона виготовлена. Тепер Ви розумієте, чому це архіважливо.

Купуючи ефірну олію Пало Санто Aroma Fields, ви можете бути певні, що не наносите руйнівної шкоди популяції цього дерева.

Про ефірну олію фруктів пало санто

Ефірна олія фруктів дерева пало санто має тонкий аромат, подібний до ефірної олії з деревини.

Аромат має солодкуватий цитрусовий аромат із нотами деревини, смолистості, перцевості, бальзамічності. Він чудово поєднується з ефірними оліями ладану, міррі, сандалового дерева.

Адже дерево Пало Санто належить до батьківщини "святих дерев", куди входять ладан та мирра. Тому і ставлення має бути відповідним.

Ефірна олія, яка піднімає ваш життєвий дух, підтримує загальне емоційне здоров'я.

Розпилюючи у дифузорі, ефірна олія фруктів пало санто, як і олія з деревини, так само дивно очищає енергетику в просторі, наповнюючи його світлом, добром, позитивом.

Ефірне масло для тих, хто любить і цінує сакральне, але важко взаємодіє зі смоляними ароматами і віддає перевагу яскраво-свіжим нотам.

Ефірна олія фруктів пало санто чудово підходить для зустрічі з труднощами або коли у вашій житті відбуваються зміни!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Вам також буде цікаво…

Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом