Ароматерапія

“Ароматерапія – це наука та мистецтво лікування людини за допомогою ароматів та терапевтичних властивостей ефірних олій. Ефірні олії здавна використовуються в ароматерапії, відомі своєю лікувальною силою завдяки дії ароматичних молекул на організм людини”
Ароматерапия Ароматерапия

Вітаю усіх закоханих в ароматерапію й тих, хто ще на шляху до її пізнання!

Мене звати Дарія Корнійчук, я засновниця бренду натуральних засобів догляду та ефірних олій Aroma Fields і сертифікований ароматерапевт.

Бренд Aroma Fields я заснувала у 2020 році. Філософія бренду базується довкола концепції “from farm to skin” (“з поля на шкіру”), що буквально відображає повний цикл виробництва наших продуктів: вирощування ароматних рослин, дистиляція, виробництво ефірних олій та засобів догляду.

Гордістю нашого бренду є ефірні олії власного виробництва, які стали основою ароматерапевтичного напряму та базою наших доглядових засобів.

Я глибоко вивчаю ефірні олії та ароматерапію з 2019 року. Спочатку це було хоббі, яке згодом переросло в професію. У 2021 році я отримала акредитацію ароматерапевта в Американській школі Aromatic Studies, яка сертифікована відомою Національною Асоціацією Холістичної Ароматерапії (NAHA).

Я проводжу індивідуальні ароматерапевтичні консультації, створюю персональні бленди під запит чи проблематику, залучена в кожний етап виробництва терапевтичних ефірних олій та органічних засобів догляду.

Щиро вірю, що ефірні олії, ароматерапія та натуральні засоби догляду в найближчому майбутньому стануть частиною життя кожної свідомої людини, яка турбується про власне здоров’я, самопочуття та зовнішність.

Stay tuned!

Що таке ароматерапія?

Ароматерапія – це мистецтво і наука використання ефірних олій задля покращення фізичного, емоційного та ментального самопочуття.

У чому ж полягає мистецтво? Мистецтво у тому, яким чином ми підбираємо ту чи іншу ефірну олію, як змішуємо ефірні олії й перетворюємо їх на бленди задля досягнення певної терапевтичної мети.

Наукова сторона пов’язана більше з безпекою, з глибоким розумінням хімії ефірних олій на молекулярному рівні, а також розумінням фізіології людського тіла.

Слово “терапія” ми вживаємо не просто так. Терапія означає лікування. Ароматерапія вважається дуже ефективним напрямом альтернативної натуральної медицини. Тобто ефірні олії – це натуральні медикаменти, які використовують в медичних цілях для вирішення фізичних та емоційних проблем, полегшення симптомів різноманітних захворювань без руйнівної шкоди для здоров’я, яку завдають аптечні препарати.

Спектр проблематик та захворювань, які можна вирішити або полегшити за допомогою ефірних олій надто широкий. Але ми наведемо декілька прикладів найрозповсюдженіших симптомів, з якими ефективно справляються ефірні олії: стрес, депресія, тривога, емоційні напруження, хронічна втома, порушення концентрації, слабка пам’ять, гормональний дисбаланс, ПМС, менопауза, менструальний біль, молочниця, вагінальний кандидоз, цистит, головний біль, акне, комедони, купероз, герпес, висипання, розацеа, зморшки, чорні цятки, екзема, грип, кашель, застуда, закладеність носа, біль у горлі, бронхіт, діарея, варикоз, безсоння, розлад травлення, спазми та болі у м’язах, лишай, вітрянка, знижений статевий потяг, целюліт, розтяжки, пігментні плями, проблеми з травленням, нудота, зниження апетиту, синці, подряпини, рани, шрами, сонячні опіки та інше.

Ефірні олії

Ефірні олії Aroma Fields 100% органічні та терапевтичної якості. Частину ефірних олій ми виробляємо самостійно з ароматних трав, які власноруч вирощуємо та дистилюємо. Деякі ароматні рослини неможливо виростити в Україні, як, наприклад, ладан чи ветивер, тому ми ретельно відбираємо постачальників по всьому світу. Ми активно подорожуємо в пошуках найкращих ефірних олій та крафтових господарств, особисто вивчаємо умови вирощування та виробництва, й лише тоді починаємо співпрацю. Обираючи ефірні олії Aroma Fields, ви отримуєте гарантію якості та органічності.

Ефірна олія імбиру терапевтична
Ефірна олія імбиру терапевтична

690 UAH 1 190 UAH

Ефірна олія бергамота терапевтична
Ефірна олія бергамота терапевтична

590 UAH 990 UAH

Ефірна олія лаванди терапевтична
Ефірна олія лаванди терапевтична

490 UAH 790 UAH

Ефірна олія лавра терапевтична
Ефірна олія лавра терапевтична

480 UAH 890 UAH

Ефірна олія ладану терапевтична
Ефірна олія ладану терапевтична

980 UAH 1 690 UAH

Ефірна олія лимону терапевтична
Ефірна олія лимону терапевтична

290 UAH 490 UAH

Ефірна олія кедра терапевтична
Ефірна олія кедра терапевтична

390 UAH 690 UAH

Ефірна олія кипарису терапевтична
Ефірна олія кипарису терапевтична

390 UAH 690 UAH

Ефірна олія копайби терапевтична
Ефірна олія копайби терапевтична

480 UAH 790 UAH

Ефірна олія куркуми терапевтична
Ефірна олія куркуми терапевтична

580 UAH 980 UAH

Ефірна олія кориці терапевтична
Ефірна олія кориці терапевтична

990 UAH 1 690 UAH

Ефірна олія ветиверу терапевтична
Ефірна олія ветиверу терапевтична

970 UAH 1 690 UAH

Ефірна олія сосни терапевтична
Ефірна олія сосни терапевтична

390 UAH 690 UAH

Бленди

В Aroma Fields ми створюємо не лише моно ефірні олії, а ще й поєднуємо їх в бленди. Бленд – це комбінація декількох ефірних олій, які об’єднані спільною терапевтичною метою. В нашому асортименті є вже готові бленди, які довели свою ефективність серед сотень наших клієнтів. Проте ми створюємо ще й індивідуальні бленди під конкретний запит чи певну проблематику, які зазначаєте ви. Лише сертифікований ароматерапевт здатний професійно поєднати ті чи інші ефірні олії, визначити їхні концентрації, показання та протипоказання.

Бленд олій Антипігментний
Бленд олій Антипігментний

1 340 UAH

Бленд ефірних олій Антистрес
Бленд ефірних олій Антистрес

1 290 UAH

Індивідуальні бленди

В Aroma Fields ми створюємо не лише універсальні бленди, а й індивідуальні під конкретні запит чи проблематику. Адже наше перше правило клієнтоорієнтованості – максимально індивідуальний підхід. Якою б не була ваша проблема: чи то емоційного, чи психологічного, чи фізіологічного характеру, ми завжди знайдемо рішення, щоб покращити ваше самопочуття за допомогою потужної сили ефірних олій. Часто моно олія не здатна впоратися з певною проблематикою і потрібна саме комбінація різних терапевтичних властивостей. Іноді навіть маючи в арсеналі ту чи іншу ефірну олії, у вас не вистачає знань та експертизи задля їхнього ефективного та безпечного використання в роботі з певною проблематикою. Саме тут вам допоможе кваліфікований ароматерапевт, який створить грамотний бленд в правильних пропорціях, концентраціях, підбере найбільш точно ефірні олії та надасть вичерпну рекомендацію щодо застосування, враховуючи всі можливі застереження та протипоказання у вашому конкретному випадку.

Відгуки клієнтів

Ваші олії – скарб! Не можу порівнювати, хоча є з чим, я пробувала багато різних. Навіть у парфуми коли додаєш вашу лаванду, вона звучить інакше. Все, що робиться з душею, неймовірної якості. Бажаю Вам і Вашій справі процвітання та розвитку 

Каріне Башкова

Дуже вдячна вам за гідролати. Син перекупався в морі та піднялася температура. Дала гідролат лаванди та чебрецю розведений у воді. Та гідролат троянди на все тіло. Температура спала і все як рукою зняло. І відпочинок продовжили далі 

Наталія Симоненко

Добрий вечір. Ще раз хочу подякувати за олії. Дуже якісні, відчувається, наскільки ж вони насичені. У мене є залишки деяких олій інших ТМ. Вони там теж якісні, АЛЕ! В ваших оліях більш насичений багаторівневий аромат. Це 100%! Це говорить про більш тривалу і якісну дистиляцію. А так трапляється тільки в нішевих виробників. 

Христина Свистунова

Олійка ветиверу м’яко розкладає мене по поличкам і дає таку рівновагу та спокій, що навіть уявити не могла, на скільки це працює 

Вікторія Пащенко

Доброго вечора. Хочу поділитися з вами емоціями. Я просто в захваті. Отримала посилочку. Лаванда – це щось неймовірне, бленд підкорив моє серце, а гідролат справді робить чудеса. Після першого використання подумала, що здалося, але ні. Він реально працює. Заспокоює, зменшує подразнення, забирає почервоніння. Відчуття, коли розпилюєш на обличчя не можна передати. Дякую Вам за продукцію.  Хочу тільки попросити…будь ласка, залишайтеся завжди такі якісні! 

Оксана Шульга

Дякую вам. Ви просто найкращі. Ваші засоби справді дієві. Після душу в мене була стягнута шкіра, на деяких ділянках з’являвся зуд, хоча миючими могла не користуватися, але то літо, миєшся кожного дня. Після використання гідролатів шкіра заспокоювалася. Тільки так і спасаюся. Обличчя теж іноді без води, просто вмиваю гідролатом. Так що ви моя знахідка. Рада, що ви в мене є. Вам розвитку, успіхів і процвітання. 

Любов Арабаджі

Доброго дня! Хочу вам подякувати за ваші ефіри. Замовила у вас ефірну олію ягід ялівцю, на цій олії змогла схуднути на 3 кг, тому що вона є детоксом для моєї лімфодренажної системи. З психологічного ефекту можу сказати, що олія діє як заспокійливий засіб та врівноважує мої жіночі гормони! 

Анна Кандиба

Добрий день! Хотіла вам подякувати, деревій то взагалі мій маст хев на всі часи, а от олія… завдяки вам я зрозуміла, що ніколи раніше справжньої ефірної олії не мала! Ваша олія просто фантастична, диво, такий ніжний аромат, такий справжній, я просто в шаленому захваті!!! Безмежно дякую вам за вашу працю та магію! Тепер дуже хочу спробувати всі Ваші олії. Я навіть боюсь уявити, який аромат у троянди, чи лаванди чи ветиверу! 

Любов Вовк
Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом