Ефірна олія кипарису терапевтична

Ефірна олія кипарису терапевтична

  • 390 UAH

В наявності

Органічна ефірна олія кипарису (Cypress)

Cupressus sempervirens

Склад: 100% органічна та терапевтична ефірна олія кипарису

Країна походження: Франція

Метод екстракції: Парова дистиляція

Термін придатності: 12 – 24 місяці

Умови зберігання: у прохолодному темному місці при температурі не вище +25°C (бажано зберігати в холодильнику, якщо користуєтеся рідко). Уникати попадання прямих сонячних променів та теплих/гарячих поверхонь. Не піддавати окисленню та потраплянню повітря.

Терапевтична дія:

антисептична, спазмолітична, протизапальна, анти спазматична, відкашлювальна, протинабрякова, відновлення нервової системи, судинозвужувач, антиперспірант.

Симптоми, за яких рекомендована до використання ефірна олія кипарису:

запалення горла або носа на ранніх етапах, кашель, грип, ларингіт, жирна шкіра обличчя, розацеа, целюліт, менорагія (над рясні та тривалі кровотечі під час менструації), діарея, варикоз, геморой.

Способи використання:

масаж, інгаляція, вдихання, пасивна та активна дифузія, супозиторії, точкове нанесення, приймання ванни тощо. Дозволене пероральне (внутрішнє) застосування після консультації зі спеціалістом Aroma Fields.

Застереження:

ефірні олії для зовнішнього використання потрібно обов’язково розводити базовою олією (наприклад, оливковою, жожоба) в переважній більшості випадків. Для нерозведеного точкового зовнішнього або внутрішнього перорального застосування обов’язкова консультація зі спеціалістом Aroma Fields.

Через високий вміст монотерпенів важливо правильно зберігати ефірну олію (наприклад, у темному посуді в холодильнику або в холодному приміщенні, як найдалі від сонячних променів і тепла). Окиснені ефірні олії не слід використовувати в засобах по догляду за тілом або рецептурах, призначених для нанесення на шкіру.

Ніколи не нагрівайте ефірну олію для дифузії!  Використовуйте лише спеціальний дифузор для розпилення ефірних олій.

Протипоказання:

  • Не рекомендується використання ефірних олій дітям, вагітним і жінкам, які годують, літнім людям або особам, які страждають на хронічні захворювання.
  • Не використовуйте ефірну олію для внутрішньовенних або внутрішньом’язових ін’єкцій
  • Ніколи не наносьте ефірні олії безпосередньо на слизові оболонки, ніс, очі, слуховий прохід тощо.
  • Для людей зі схильністю до алергії систематично проводьте тест на алергію перед застосуванням

Поєднання ефірної олії кипарису з іншими ефірними оліями вирішує ряд різноманітних проблем зі здоров’ям та покращує самопочуття. З цією метою ми створюємо індивідуальні бленди в правильних дозуваннях та нормах розведення з урахуванням терапевтичних властивостей олій та даємо чіткі рекомендації щодо способів та регламентів застосування. Створюємо індивідуальний протокол під озвучену проблематику клієнта.

Якщо ви зіткнулися з певними складнощами в організмі, на шкірі тощо, зверніться до нас, ми проконсультуємо та створимо рекомендації для розв’язання проблеми, зняття симптомів або для покращення загального самопочуття чи психологічного стану.

Приклад, як може бути використана ефірна олія кипарису

Для зменшення роздратованості та зняття емоційного напруження:

Змішати ефірну олію кипарису + ефірна олія ветиверу + ефірна олія солодкого апельсину

Вдихати безпосередньо з флакона в моменти дратівливості або застосовувати під час дифузії.

З проблемою геморою найчастіше стикаються чоловіки. Ефективним методом лікування може стати сидяча ванна.

Набрати 300 мл теплої води у тару для сидячої ванни, додати туди 2 краплі ефірної олії кипарису, 4 краплі ефірної олії лаванди та 2 краплі ефірної олії римської ромашки. Тривалість процедури: 15 хв

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Вам також буде цікаво…

Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом