Ефірна олія мускатного горіха терапевтична

Ефірна олія мускатного горіха терапевтична

  • 590 UAH

В наявності

Органічна ефірна олія мускатного горіха (Nutmeg)

Myristica fragrans

Склад: 100% органічна та терапевтична ефірна олія мускатного горіха

Країна походження: Шрі-Ланка

Метод екстракції: Парова дистиляція

Частина рослини: горіх

Термін придатності: 24 місяці

Умови зберігання: у прохолодному темному місці при температурі не вище +25°C (бажано зберігати в холодильнику, якщо користуєтеся рідко). Уникати попадання прямих сонячних променів та теплих/гарячих поверхонь. Не піддавати окисленню та потраплянню повітря.

Профіль:

травна, нервова системи, опорно-руховий апарат

Терапевтична дія:

Анальгетик, протиблювотний, антисептичний (кишковий), протипаразитарний, противірусний, афродизіак, протидіарейний, вітрогонний, травний, нейротонізуючий, седативний, зігріваючий

Симптоми, за яких рекомендована до використання ефірна олія мускатного горіха:

Травна система: мляве травлення, діарея

Кістково-м’язова система: ревматизм, гострі або хронічні болі, розтягнення

Нервова система: тривога, розумова втома, стрес, нервове виснаження, безсоння від хвилювання або стресу, астенія

Способи використання:

Дифузія, назальна інгаляція, парова інгаляція, загальний масаж та масаж рефлекторних точок в розведеному вигляді, нашкірне застосування в розведеному вигляді, точкове нанесення, пероральне (внутрішнє) застосування, ванна, ванночки для ніг та рук

Застереження та протипоказання:

  • Протипоказана під час вагітності та годування груддю
  • Не використовуйте ефірну олію для внутрішньовенних або внутрішньом’язових ін’єкцій
  • Не наносьте ефірну олію безпосередньо на слизові оболонки, ніс, очі, слуховий прохід тощо
  • Ніколи не нагрівайте ефірну олію мускатного горіха для дифузії. Використовуйте лише спеціальний дифузор для розпилення ефірних олій

 

Історія мускатного горіха

Мускатне дерево (Myristica fragrans) походить із відокремлених островів Банда в Індонезії. Вважається, що араби першими натрапили на незрозумілу пряність і, намагаючись приховати її місцеперебування, почали розповідати історії та легенди про її коріння. Пізніше мускатний горіх увійшов до європейської торгівлі, і лише заможні люди могли дозволити собі щедро витрачати, щоб відчути його землистий, пряно-солодкий смак і аромат. Тоді, коли середньовічні лікарі стверджували, що це може бути єдиним протиотрутою від пандемії Чорної смерті, ціни на і без того дорогу пряність злетіли вгору. Боротьба за мускатний горіх тільки посилилася в 1600-х роках, коли голландці почали сумнозвісні «мускатні війни» на ґрунтах островів Банда, які закінчилися лише після того, як англійці вторглися в регіон і успішно перерозповсюдили насіння до Східної Азії.

Тоді мускатний горіх разом з його ефірною олією вважався чимось на зразок містичних прянощів. Вважалося, що вона має афродизіачну та гіпнотичну силу, а також приносить удачу тим, хто його вживає. У Китаї, Індії та на Близькому Сході її використовували, щоб викликати сексуальне збудження, пожвавити шлюби та сприяти народжуваності. Завдяки тому, що до складу мускатного горіху входить міристицин, багато хто стверджував, що споживання мускатного горіха також може викликати галюцинації, ейфорію та параною.

Ефірна олія мускатного горіха також була широко представлена ​​в традиційній медицині та практиках різних культур протягом багатьох поколінь. Наприклад, у Стародавньому Китаї її вважали важливим засобом проти проблем печінки та черевної порожнини, а індійські практики аюрведи часто використовували її для усунення симптомів лихоманки, а також полегшення болю, кашлю, метеоризму та менструальних проблем. Крім того, стародавні єгиптяни вважали ефірну олію мускатного горіха цінним консервуючим компонентом, що є частиною процесу бальзамування та муміфікації.

Ефірна олія мускатного горіха

Ефірну олію мускатного горіха отримують із висушеного насіння мускатного дерева (Myristica fragrans), яке містить приблизно 10-15% ефірного масла. Висота Myristica fragrans може коливатися приблизно від 5-20 метрів (16-66 футів). Однією з цікавих особливостей цього вічнозеленого дерева є те, що воно також є дводомним, тобто одна рослина буде мати свої запашні квіти лише однієї статі.

Після збору врожаю зовнішню оболонку видаляють, а насіння, як правило, залишають для висихання на сонці протягом одного-двох місяців, а потім ядра виділяють і дистилюють парою. У результаті цього утворюється тонка і безбарвна (або світло-жовтувата) летка олія, що виділяє м’який пряний аромат з унікальним відтінком мускатного горіха, злегка важким і мускусним.

Ефірна олія мускатного горіха має давню репутацію корисної для різноманітних фізичних і психологічних станів, і вважається, що вона виявляє протизапальні, протимікробні, антиоксидантні, вітрогонні, тонізуючі, очищаючі та болезаспокійливі властивості. Її хімічний склад складається в основному з монотерпенових вуглеводнів (приблизно 80% або більше), включаючи сабінен, пінен і лімонен.

Ефект від терапевтичної ефірної олії мускатного горіха

Сабінен, який виділяє різкий, пряний аромат, відомий своїми протизапальними, протигрибковими, антимікробними та антиоксидантними властивостями. Вважається, що він допомагає полегшити біль у животі та м’язах, а також полегшує травлення, зокрема, полегшуючи метеоризм і здуття живота. Сабінен також бере участь у полегшенні симптомів подразнення шкіри, таких як висипання та свербіж. Як α-пінен, так і β-пінен виділяють свіжий деревний аромат і відомі своєю сильною протизапальною та антимікробною дією. Також відомо, що α-пінен стимулює відчуття пильності, допомагає звільнити дихальні шляхи, а також очищає та освітлює шкіру. Вважається, що лімонен, який видає більш фруктовий аромат, допомагає заспокоїти почуття, а також боротися зі стресом і тривогою, а також демонструє сильні протизапальні, антиоксидантні та травні переваги.

Зігріваючий аромат олії мускатного горіха, який використовується в ароматерапії, добре підходить для сприяння сну, заспокоєння почуттів і викликає відчуття розслаблення. Її можна вдихати в кінці довгого, виснажливого дня, щоб зменшити втому та відновити настрій і рівень енергії. Щоб створити бадьору, заспокійливу та розслаблюючу атмосферу, спробуйте розпорошити 3 краплі олії мускатного горіха разом із 5 краплями олії лаванди та 3 краплями апельсинової або будь-якої іншої цитрусової олії. Щоб посилити концентрацію та рівень пильності, розкапайте 2-3 краплі мускатного горіха разом з 4-5 краплями грейпфрутової або будь-якої іншої цитрусової олії.

Масло мускатного горіха є відмінним доповненням до масажних сумішей. Вважається, що воно допомагає заспокоїти хворі ділянки, біль у суглобах, м’язові судоми та напругу в животі або менструальний цикл. Масаж області живота, зокрема, може бути корисним при проблемах з травленням, таких як метеоризм, здуття живота або надмірне газоутворення. Додаткова перевага масажу з олією мускатного горіха полягає в тому, що вона чудово розслабляє та може допомогти підвищити лібідо. Простий рецепт полягає в тому, щоб розвести 5-6 крапель олії мускатного горіха в 60 мл (2 унції) олії-носія за вашим вибором і повільно та ніжно втирати в шкіру стільки разів, скільки забажаєте.

Купити ефірну олію мускатного горіха можна на нашому сайті або в діректі інстаграм аканту.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Вам також буде цікаво…

Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом