Ефірна олія кориці терапевтична

Ефірна олія кориці терапевтична

  • 990 UAH

В наявності

Органічна ефірна олія кориці (Cinnamon Bark)

Cinnamomum zeylanicum

Склад: 100% органічна та терапевтична ефірна олія кориці

Країна походження: Шрі-Ланка

Метод екстракції: Парова дистиляція

Частина рослини: кора

Термін придатності: 12 – 24 місяці

Умови зберігання: у прохолодному темному місці при температурі не вище +25°C (бажано зберігати в холодильнику, якщо користуєтеся рідко). Уникати попадання прямих сонячних променів та теплих/гарячих поверхонь. Не піддавати окисленню та потраплянню повітря.

Терапевтична дія:

глиситогінна, протидіарейна, вітрогінна (проти метеоризму в кишечнику), травна, кровоспинна, стимулятивна (кровоносна, серцева, респіраторна), шлункова, афродизіак, антимікробна, антисептична

Симптоми, за яких рекомендована до використання ефірна олія кориці:

  • Травна система: анорексія, коліт (запалення слизової оболонки товстої кишки), діарея, диспепсія (розлад травлення), кишкова інфекція, повільне травлення, спазми
  • Кровоносна система: поганий кровообіг, ревматизм
  • Сечостатева система: пологи (стимулює перейми), мізерна менструація, метрорагія (маткова кровотеча), лейкорея
  • Нервова система: слабкість, безсилля, нервове виснаження та стани, пов’язані зі стресом
  • Імунна система: застуда, грип, інфекційні захворювання
  • Догляд за шкірою: воші, короста, бородавки, укуси оси

Способи використання:

Дифузія, назальна інгаляція, загальний масаж та масаж рефлекторних точок в розведеному вигляді, нашкірне застосування, точкове нанесення, пероральне (внутрішнє) застосування за умови високого розведення в базовій олії

Застереження та протипоказання:

  • Заборонено наносити у чистому вигляді на шкіру через високий вміст альдегідів. Потребує обов’язкового розведення в базі в дуже низькій концентрації 0,07%, адже існує високий ризик сенсибілізації шкіри при застосуванні ефірної олії кори кориці
  • Олія кори кориці може викликати ембріотоксичність і протипоказана під час вагітності та годування груддю
  • Ефірна олія кори кориці створює підвищений ризик спричинити подразнення та сенсибілізацію під час використання у ванні. Уникайте використання її у ванні, навіть якщо вона розчинена/розведена
  • Не використовуйте ефірну олію для внутрішньовенних або внутрішньом’язових ін’єкцій
  • Не наносьте ефірну олію безпосередньо на слизові оболонки, ніс, очі, слуховий прохід тощо
  • Ніколи не нагрівайте ефірну олію кори кориці для дифузії. Використовуйте лише спеціальний дифузор для розпилення ефірних олій

 

З ефірною олією кориці треба бути максимально обережними. Перед використанням радимо проконсультуватися зі спеціалістом.

Історія застосування кориці

Тисячі років кориця була відома як одна з найпоширеніших прянощів, яка використовувалася в кулінарії. В аюрведичній медицині її використовували як протиблювотний, протидіарейний засіб, засіб проти метеоризму та стимулянт. Крім того, стародавні єгиптяни використовували корицю для бальзамування. У 16 столітті португальські конкістадори знайшли корицю, що широко зростала на Шрі-Ланці, почали імпортувати корицю до європейських країн протягом 16-17 століття.

Під час голландської окупації в 17 столітті на острові Ява почалося вирощування кориці, а Ост-Індська компанія стала основним експортером кориці до європейських країн. Хоча вирощування цейлонської кориці скоротилося, Шрі-Ланка залишається основним джерелом ефірної олії кориці, а ефірна олія цейлонської кориці зі Шрі-Ланки широко використовується як у фармацевтичній, так і в харчовій промисловості.

Аюрведичне застосування ефірної олії кориці

Аюрведична література відмічає, що кориця має потужну протиблювотну, протидіарейну, вітрогінну та стимулюючу дію. Кориця має коагулянтну дію, тому її можна використовувати проти кровотеч. Кориця посилює кровообіг в матці і покращує регенерацію тканин. Крім того, вона має потужні антибактеріальні, протигрибкові та інсектицидні властивості.

Корицю використовують як ароматизатор для цукерок і жувальної гумки завдяки приємному та освіжаючому ефекту, який розвивається в роті. Вона також виявляє сприятливий вплив на здоров’я ротової порожнини та використовується при зубному болю, інфекціях ротової порожнини та для усунення неприємного запаху з рота. Корицю також широко використовують для лікування акне та шлунково-кишкового тракту та товстої кишки.

Зовсім недавно наукові звіти показали, що ефірна олія кориці має потужну нейропротекторну, гепатопротекторну, кардіопротекторну та гастропротекторну дію завдяки своїм потужним антиоксидантним і протизапальним властивостям.

Цікаві факти про ефірну олію кориці

Ефірну олію кори кориці отримують паровою дистиляцією з кори коричного дерева. Зазвичай краще використовувати ефірну олію кори кориці, ніж ефірну олію листя кориці. Однак олія, отримана з кори кориці, як правило, набагато дорожча, ніж олія, отримана з листя дерева.

Аромат ефірної олії кори кориці набагато інтенсивніший, ніж мелена кориця. Олія кори кориці зігріває, стимулює та заряджає енергією.

І ефірна олія кори кориці, і ефірна олія листя кориці добре поєднуються з багатьма іншими ефірними оліями, особливо з ефірними оліями прянощів, цитрусових і м’яти.

Більшість «меленої кориці», яку ми купуємо в продуктових магазинах, і навіть більшість «паличок кориці», які продаються, не є справжньою корицею, а насправді є її більш доступним двоюрідним братом касією, Cinnamomum cassia.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Вам також буде цікаво…

Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом