Натуральна косметика для тіла

Догляд за тілом – це важливий ритуал для кожної жінки. Він не менш важливий, ніж догляд за обличчям. Він включає в себе комплексний догляд за шкірою. Крем для рук, натуральне мило, кастильське мило, олії для тіла – це натуральна косметика для тіла, яка має бути у вашому використанні під час догляду за тілом.

Найпопулярніша помилка жінок полягає в тому, що вони занадто багато уваги приділяють догляду за шкірою обличчя, ігноруючи ділянки шкіри на інших частинах тіла. А дарма! От наприклад, руки – вони упродовж дня страждають набагато більше, ніж обличчя бо постійно з чимось контактують: з водою, побутовою хімією, брудом і т.д. Тому абсолютно несправедливо нехтувати доглядом за руками.

Очищення і зволоження потребує уся наша шкіра без виключення. Базовий догляд за шкірою усього тіла починається з мила як універсального засобу. Так як з милом ми контактуємо найчастіше протягом дня, потрібно потурбуватися про те, щоб ви використовували саме органічне мило.

Натуральне мило

Ми звикли вважати мило настільки базовим засобом, що навіть не задумуємося про те, що входить до його складу. Саме таким ставленням до мила користуються виробники масмаркету, додаючи у склад дешеві та агресивні хімікати. Щоб мінімізувати накопичення шкідливих речовин у вашому організмі, які потрапляють туди через шкіру рук з низькоякісним милом, треба купити натуральне мило.

Натуральне мило не лише очищає шкіру, а й дбайливо доглядає за нею. В залежності від натурального складу та рослинних інгредієнтів, воно утримує вологу, насичує клітини шкіри поживними речовинами та зменшує або позбавляє запалень.

Як обрати органічне мило?

Читайте склад. Це не косметика, де надто складно розібратися у складі непрофесіоналу. Якщо це натуральне мило, вам буде знайомий кожен інгредієнт у складі. На це дуже важливо звертати увагу, адже шкіра рук не має сальних залоз, тому вона дуже чутлива до зовнішніх факторів, а найбільше – до агресивних засобів. Вони порушують природний ліпідний шар, як результат – шкіра рук зневоднена та пересушена, з’являються мікротріщини та зморшки.

В асортименті Aroma Fields можна купити натуральне лавандове мило тверде та натуральне кастильське мило рідке з ефірними оліями лаванди. Обидва види мила мають 100% органічний склад, турботливо та делікатно турбуються про вашу ніжну шкіру.

Органічне мило можна використовувати не лише для догляду за руками, а й тілом, а також для інтимної гігієни. Кастильське рідке мило – взагалі універсальний засіб, який можна також використовувати як очищаючий засіб для вмивання обличчя.

Тож, купити натуральне мило в Aroma Fields має стати пунктом номер один у списку ваших покупок наступного разу. Вартість натурального мила вас приємно здивує.

Натуральний крем для рук

Для зовнішньої атрактивності дуже важливо, щоб наші руки виглядали доглянутими і щоб шкіра була ніжною. Адже наші руки завжди в фокусі, бо ми використовуємо їх в комунікації та жестикуляції.

Руки завжди видають наш вік. Їх не закриєш одягом. Перші ознаки старіння відразу стають помітними саме на шкірі рук. Тож догляд має бути натуральним та органічним.

Після того як ви вирішили купити натуральне лавандове мило і скористатися ним, обов’язково шкіру рук потрібно зволожити. Натуральний крем для рук нашого виробництва створений на основі високоякісних сиродавлених живильних олій та бджолиного воску з активними зволожуючими компонентами. Він дбайливо зволожить та пом’якшить ваші руки.

Натуральна сіль для ванни

Догляд за тілом не зупиняється на зволоженні. Догляд за тілом охоплює і його розслаблення, релаксацію, антистрес. Прийом ванни в цьому допоможе, якщо купити натуральну сіль для ванни з ефірними оліями. Просто знайдіть 40 хвилин часу у вашому шаленому розпорядку дня і присвятіть їх собі. Лавандова сіль для ванни – це засіб номер один, який заспокоїть ваше тіло, очистить його, сприяє покращенню вашого сну.

Натуральне масло для тіла

Після прийому ванни або душу зверніть увагу на те, щоб шкіра вашого тіла завжди залишалася зволоженою. Для цього ідеально підійдуть натуральні олії для тіла. Еліксир олій для тіла Aroma Fields дбайливо зволожить вашу шкіру, роблячи її ніжною та шовковистою.

Бленд олій Антивіковий
Бленд олій Антивіковий

1 600 UAH

Бленд олій Антипігментний
Бленд олій Антипігментний

1 340 UAH

Бленд олій Критичний
Бленд олій Критичний

1 360 UAH

Еліксир олій Provence для тіла
Еліксир олій Provence для тіла

990 UAH

Лавандова свічка з вощини
Лавандова свічка з вощини

150 UAH

Є питання?

Надішліть своє питання через форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом