Це перший в моєму житті гідролат був, і це одразу любов-хочеш використовувати його завжди-прокинувся і він вже йде бадьорить тебе, наношу на обличчя, на тіло, на волосся, особливо літом!!! Я не знаю, як без нього влітку взагалі, після сонячних ванн, після вулиці, просто в офісі для покращення розумової активності. Але тут мінус-всі будуть бігати і просити нанести на них теж
Раджу купити даний гідролат всім, ви не пожалкуєте!
Для мене стало зрозумілим слово гідролат тільки після купівлі в даного виробника :)
Це легкий аромат ефірної олії, аромат вологості, аромат води та аромат природи. Так пахнуть мої гідролати.
А цей м'ятний, ви в нього закохаєтеся.