“Хороший сміх і міцний сон – два найкращі засоби від більшості проблем” – саме так звучить ірландське прислів’я.

Кожного разу, коли запитуємо співрозмовника, як йому спалося, то щоразу це унікальна історія. Проте, все рідше й рідше можна почути, що він спав, як маля. Шалений ритм життя, перевантаження інформацією, купа невирішених питання все частіше не дають нам заснути. А якщо нам і вдається це зробити, то сни ми часто бачимо бентежні.

Сон – це важлива частина нашого життя. Від міцного чи бентежного сну залежить якість нашого життя. А повна його відстутність здатна навіть його зруйнувати. Кількість та якість нашого сну прямопропорційно впливає на наш настрій, на нашу активність, на функціонування наших внутрішніх органів, на зовнішній вигляд.

Саме тому сон є одним із тих пріоритетів, на які варто звертати особливу увагу. Чим глибше ми заглиблюємось у тему сну, тим більше виявляємо, скільки факторів впливає на нього. Дієта, рівень стресу, цифрові звички, навіть кількість світла в спальні сприяють якості сну. Хороша новина полягає в тому, що ми можемо вплинути на ці фактори. Погана новина – ваш сон не покращиться, якщо ви їх будете ігнорувати!

Звичайно, є фактори, на які вплинути легше, як наприклад, зменшити рівень споживання кофеїну протягом доби. Проте є більше складні фактори, які впливають на якість нашого сну, як от гормональний дисбаланс, який спричиняє системні зміни в нашому організмі, що впливають в тому числі й на сон.

Тоді ми підходимо до того, як забезпечити позитивні зміни для покращення нашого сну.

Як і в будь-якому іншому аспекті нашого життя, ароматерапія пропонує приголомшливий вибір варіантів для підвищення якості сну.

От хоча б візьміть лаванду (Lavandula angustifolia). Загальновідомо, що лаванда надає заспокійливу дію на нервову систему людини. Але окрім такої дії, вона також має властивості, що полегшують біль, спазми та запалення. До того ж, для багатьох з нас аромат лаванди просто неймовірний.

Отже, щоб досягти бажаного ефекту, можно використовувати ефірну олії лаванди соло або в суміші з іншими не менш впливовими ефірними оліями, які здатні підсилити дію лаванди й гарантувати 100% міцний та якісний сон. Бленд ефірних олій для покращення сну ви завжди можете замовити у нас. Також можлива опція створення індивідуального бленду. Для цього напишіть нам запит.

Якщо у вашому арсеналі є якісна олія лаванди, то перед сном її можна нанести безпосередньо на скроні або нанести декілька крапель на подушку чи розпилювати її у дифузорі у спальні.

Солодких снів!

 

Цей запис має один коментар

  1. Декотрі східні народи, які вже багато сторічч використовують ароматерапію, мабуть, добре знають, що роблять. Варто лише подивитися на тамтешніх літніх людей…

Залишити коментар